Relais & Chateaux

Relais & Châteaux

S 520 členskými nemovitostmi v 60 zemích je Relais & Châteaux asociací světově nejlepších hoteliérů, šéfkuchařů a restauratérů, která nastavila vysoký standard pro výjimečnost v pohostinnosti. Relais & Châteaux není řetězec, ale splečenství nezávislých lidí a unikátních nemovitostí, které společně předefinovaly luxus v pohostinnosti soustředěním se na unikátní služby a zkušenosti klientů. Klienti jsou zváni na citlivou cestu za poznáním Umění života.

 

Hertz má s Relais & Châteaux partnerství, aby nabídl své služby pronájmu vozidla hostům a členům Club 5C za zvýhodněné ceny všude, kde si budou pronajímat vozidlo.

 

Hertz výhody

  • Slevy na standardních Hertz pronájmech 
  • Slevy na Prestige, Fun, Green, Family kolekce 
  • Členství v Hertz Gold Plus Rewards zdarma 

 

Jak rezervovat

  • Na počátku rezervačního procesu uvádějte Customer Discount Programme (CDP) číslo

 

Rezervovat nyní

 

Relais Châteaux Guest

CDP 779747

  https://images.hertz.com/buttons/enGB/new_CTA/booknow_EN_2.gif

 

Pro členy Club 5C, vaše příslušné slevové CDP číslo můžete nalézt přihlášením do osobní sekce na stránkách Relais & Châteaux: www.relaischateaux.com/club5c


Alternativně, tyto ceny jsou dostupné během jakékoliv rezervace prováděné na RelaisChateaux.com nebo kontaktem na rezervačního agenta 00 800 200 000 02.
 
Relais  & Châteaux výhody


Relais & Châteaux je potěšením, že může nabídnout Hertz zákazníkům exkluzivní ceny na jejich dárkové nabídky (poukazy, dárkové balíčky) 

  • 5% sleva na balíčky Relais & Châteaux Lys  
  • Roční členství v Relais & Châteaux Loyalty programu zdarma 

 

Jak rezervovat

 

Pro čerpání těchto výhod, rezervujte online kliknutím na  

Relais & Châteaux Gift Shop a vložte slevový kód: RELAISHERTZ13

 

Termíny a podmínky
Slevy pro Relais Châteaux se vztahují na započítávané pronájmy na participujících pobočkách po celém světě. Smluvní, Tour či pronájmy na programy náhradních vozidel jsou ze slev vyjmuty.