LAN-LanPass
Získejte LanPass kilometry kdykoliv letíte s LAN (nebo partnerskou společností) a pronajímáte si vozidlo Hertz na participujících pobočkách kdekoliv po světě.

 

ZÍSKEJTE LANPASS KILOMETRY ze započítávaných pronájmů Hertz*. Vložte do rezervace vaše LanPass členské číslo a získejte:

  • 400 km ze započítávaných smluvních/vládních pronájmů
  • 800 km z ostatních započítávaných pronájmů

*Pronájmy na tour balíčky, propagační ceny, skupinové ceny či ceny náhradních vozidel nejsou do programu započítávány a nelze z nich načítat kilometry.

POZNÁMKA: Pro načítání kilometrů je potřeba uvést do rezervace členské číslo Frequent Traveler a na pobočce Hertz předložit členskou kartu a letenku či palubní vstupenku LAN (nebo partnerské společnosti). Pronájmy se musí realizovat do 24 od vašeho letu s LAN (či partnerskou společností).

 

ZÍSKEJTE SPECIÁLNÍ SLEVY A DALŠÍ VÝHODY**. Stačí pouze zadat do rezervace LanPass slevové (CDP) číslo 40942.

**Pro více informací a podmínky si, prosíme, prostudujte příručku LanPass Frequent Traveler programu.

PRO REZERVACE:

  • Prosíme, klikněte na "Ceny & Rezervace" v záhlaví stránky.
  • Pro získání kilomterů, slev a výhod nezapomínejte uvádět do rezervace vaše LanPass členské číslo a LanPass slevové číslo CDP 40942.

 

Případně se obraťte na vašeho cestovního agenta, LAN nebo Hertz telefonicky:  PRO VÍCE INFORMACÍ o LanPass/Hertz Programu kontaktujte nejbližší kancelář LAN.

 

Pro návštěvu LAN webuklikněte sem