Opencard

UŠETŘETE 10% S OPENCARD

 

Hertz vítá majitele platné Opencard karty do Hertz Member Benefits Programu, což pro držitele karty představuje výhodu při každém pronájmu vozidla u Hertz.

 

Opencard je ideální pro cestování po Praze městskou hromadnou dopravou, která byla ohodnocena jako čtvrtá nejlepší v Evropě. Na výlety za město vám karta přináší slevu 10% z aktuálně nejvýhodnější nabídky u autopůjčovny Hertz. A co víc - tato sleva neplatí jen v Praze, ale využít jí můžete při rezervaci vozidla u Hertz po celé Evropě! Mít Opencard se opravdu vyplatí!

 

Jednoduše si rezervujte online kterýkoliv předplacený či nepředplacený tarif. Pokud děláte rezervaci offline, kontaktujte Hertz rezervační centrum a uveďte vaše slevové číslo CDP 728 043, abyste obdrželi příslušnou slevu.

 

Slevy lze využít jak na pronájem dodávek, tak na pronájem osobních vozidel, takže ji dostáváte od Hertz k jakémukoliv pronájmu, ať už jedete na víkendový výlet, dovolenou nebo se stěhujete. Klikněte níže na Vypočítat a rezervujte si vozidlo s vaší Opencard slevou.

 

 

 

 

Termíny a podmínky

 

  1. Vaše sleva v rámci Hertz Member Benefit se aplikuje na veřejně dostupné nejvýhodnější nabídky (vyjma Speciálních nabídek) platných v době rezervace. Většinou zahrnuje neomezené kilometry a finanční krytí pro případ nehody, nevztahuje se na daně, pobočkové příplatky, silniční poplatek apod.
  2. Všichni členové (majitelé platné Opencard) musejí v době rezervace uvádět identifikační slevové číslo CDP728043, aby byla sleva správně aplikována. Žádat o slevu v průběhu pronájmu či po jeho ukončení není možné.
  3. Minimální věk řidiče pro pronájmy na tento program je většinou 23 let.
  4. Sleva se neaplikuje na pronájmy speciálních "kolekcí" vozidel - např. Green collection, Prestige collection, Fun collection apod.
  5. Na tento program nelze vozidla přistavovat
  6. Na tento program se aplikují standardní dotankovací poplatky.
  7. Ceny se v průběhu roku mění v závislosti na poptávce a nabídce.
  8. Na nerealizované - tzv.‘no shows’ pronájmy a na pronájmy s částečným využitím předplaceného tarfiu se nevrací žádné peníze.
  9. V době vyzvedávání vozidla se klient musí prokázat platnou platební kartou, platným řidičským průkazem, od jehož prvního vydání uběhl alespoň rok a musí předložit Opencard kartu, znějící na její/jeho jméno.
  10. U pronájmů v České republice bude platnost Opencard ověřována v systému Opencard, sleva bude aplikována pouze na kartu platnou v době počátku pronájmu.