Autopůjčovna

Garance nejlepší Hertz ceny

Featured Offers Lokální nabídky Nabídky ve světě
Pro nejlepší nabídky jděte přímo k Hertz

Garance nejlepší Hertz ceny
Pro nejlepší nabídky jděte přímo k Hertz
Chcete-li si pronajmout auto, víme, že požadujete skvělé vozidlo, dobrou cenu a perfektní služby. To jsou důvody, proč klientům vždy nabízíme nejlepší možný servis a garantujeme, že nejlepší ceny Hertz naleznete přímo na Hertz stránkách. Dost na to, abyste rezervace prováděli přímo u zdroje.

 

Při rezervaci vozidla přímo u Hertz (bez zprostředkovatelů), získáváte:

 

Výhody
Benefitsnačítání mil do Frequent Flyer programů
Benefitspři členství v Hertz #1 Club rychlejší odbavení

 

Klid a jistotu
Benefitsnejlepších Hertz cen přímo na stránkách Hertz
Benefitsřešení jakýchkoliv problémů přímo u Hertz, což zefektivňuje a urychluje řešení

Město pronájmu Kód letiště
Nenašli jste, co jste hledali?
Vrátím vozidlo na jinou pobočku
Pobočku vrácení
Datum/čas vyzvednutí:
Datum/čas vrácení:
Rezervovat nyní

Jasné a snadné ovládání rezervace

Benefitss jasným uvedením předpokládané ceny a ceny za případné volitelné služby
Benefitsžádné skryté poplatky a přikoupení připojištění zprostředkovatele, které Hertz neuznává a kdy řešení poškození či krádeže je následně spojeno s časově náročnou agendou mezi klientem, zprostředkovatelem a jeho pojišťovnou apod
Benefitsmožnost změny či zrušení rezervace přímo na stránkách Hertz bez storno poplatků (je-li provedeno alespoň 24 hod. před rezervovaným vyzvednutím vozidla)

 

 

Náš závazek vám - najděte jinde nižší Hertz cenu a my ji dorovnáme.

 

Jak to funguje
1. Zarezervovali jste si vozidlo Hertz na Hertz stránkách a na jiných stránkách jste našli stejnou skupinu vozidla u Hertz za nižší cenu.

 

2. Do 12 hodin od provedení rezervace kontaktujte Hertz na 225 345 000 s detaily o vaší rezervaci a konkurenční nabídce, kterou chcete dorovnat.

 

3. Naše záruka nejlepší ceny Hertz znamená, že Hertz dorovná nižší cenu a vrátí vám rozdíl (pokud byl pronájem již předplacen). Nižší cena bude pro klienty, kterým bude nárok uznán, dostupná ještě max. 8 dní po vznesení nároku.

Termíny a podmínky

Prosíme, vezměte na vědomí, že Garance nejlepší Hertz ceny není dostupná na rezervace prováděné do mimoevropských destinací.

 

1. Garance dorovnání ceny je platná pro rezervace, které již byly provedeny na veřejně dostupných stránkách Hertz.
2. Dorovnat lze pouze turistické (retail) ceny, které jsou dostupné na webu. Speciální nabídky, propagační nabídky partnerů, smluvní ceny (CR), Tour balíčky a ceny nebo jiné nestandardní ceny, které nelze rezervovat přes webové stránky, jsou z této garance vyloučeny.
3. Požadavek na dorovnání ceny musí vycházet ze stejných kritérií - typu vozidla, délky pronájmu, pobočky pronájmu, platebních podmínek a nájemních podmínek prodávaných pro stejný zdrojový trh (tj. zemi zdroje rezervace).
4. Vozidlo za nižší Hertz cenu musí být rezervovatelné s okamžitým online potvrzením (tj. ani vozidlo ani cena není na vyžádání).
Požadavky musejí být vzneseny do 12 hodin od rezervace u Hertz a nabízená nižší cena jinde musí být stále rezervovatelná v době vznesení požadavku. Pro vznesení požadavku volejte +44 (0) 207 365 8789 (v pracovní době pondělí-pátek 9.00-17.30).
5. Požadavek musí zahrnovat vaše Hertz rezervační číslo, adresu webové stránky, kde je nabízena nižší Hertz cena, data a hodiny pronájmu, požadovaná skupina pronájmu, pobočky vyzvednutí a vrácení vozidla.
6. Všechny informace si připravte k telefonu, aby mohl být požadavek přijat a zpracován.
7. Hertz musí skutečnosti ověřit. Pokud nebude možno konkurenční nabídku ověřit či nebude splňovat podmínky, požadavek bude zamítnut.
8. Je-li požadavek uznán, bude v případě předplacené rezervace vrácen do 8 dnů rozdíl mezi dvěma cenami na kartu, která byla k předplacení použita. U rezervací, kde platba ještě nebyla provedena, bude cena pronájmu upravena na stejnou hodnotu konkurenční nabídky.
9. Požadavky, kde poskytnuté informace nebude možno ověřit nebo budou nekompletní, nebudou uznány.
10. Garance nejlepší Hertz ceny platí pro pronájmy v některé z těchto zemí: Belgie, Bosna & Hercegovina, Česká republika, Francie, Chorvatsko, Itálie, Irsko, Libye, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Německo, Nigerie, Nizozemí, Polsko, Qatar, Rusko, Saúdská Arábie, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švýcarsko, Turecko a Velká Británie.
11. Hertz rsi vyhrazuje právo upravit nebo ukončit tuto nabídku kdykoliv s 24 hod. avízem na webových stránkách Hertz.

http://www.hertz.cz/rentacar/k-9775552/garance-nejlep-hertz-ceny-special-offer
Hertz_First.xml